UHW1J102MHD6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 63V 102UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Φύλλα δεδομένων: UHW1J102MHD6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UHW1J102MHD6
Αριθμός εξαρτήματος UHW1J102MHD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή 63V 102UF 20% HIGH RELIA-LEADED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81486 pcs Φύλλο δεδομένων UHW1J102MHD6.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.734A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.89A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-17826
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 40 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1000µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHW1J152MHD6
UHW1J152MHD6
Περιγραφή: CAP ALUM 1500UF 20% 63V RADIAL
Κατεβάστε: UHW1J152MHD6.pdf
RFQ
UHW1J102MHD6TN
UHW1J102MHD6TN
Περιγραφή: CAP ALUM 1000UF 20% 63V RADIAL