UHW1H471MHD6TO
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UHW1H471MHD6TO.pdf2.UHW1H471MHD6TO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHW1H471MHD6TO Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88680 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHW1H471MHD6TO.pdf2.UHW1H471MHD6TO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.15A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose