UHW1E182MHD1TO
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1800UF 20% 25V THRUHOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UHW1E182MHD1TO.pdf2.UHW1E182MHD1TO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHW1E182MHD1TO Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 25V THRUHOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76878 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHW1E182MHD1TO.pdf2.UHW1E182MHD1TO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.92A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.2A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1800µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHW1E222MHD6
UHW1E222MHD6
Περιγραφή: CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 81523 pcs
Κατεβάστε: UHW1E222MHD6.pdf
RFQ
UHW1E182MHD
UHW1E182MHD
Περιγραφή: CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL