UHW1C122MPD6TD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1200UF 20% 16V THRUHOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UHW1C122MPD6TD.pdf2.UHW1C122MPD6TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHW1C122MPD6TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 16V THRUHOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 171087 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHW1C122MPD6TD.pdf2.UHW1C122MPD6TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1200µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHW1C182MPD1TD
UHW1C182MPD1TD
Περιγραφή: CAP ALUM 1800UF 20% 16V THRUHOLE
Σε απόθεμα: 106619 pcs
Κατεβάστε: UHW1C182MPD1TD.pdf
RFQ
UHW1C122MPD6
UHW1C122MPD6
Περιγραφή: CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL