UHW0J182MPD1TD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.UHW0J182MPD1TD.pdf2.UHW0J182MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHW0J182MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155446 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHW0J182MPD1TD.pdf2.UHW0J182MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1800µF εφαρμογές General Purpose