UHV1V471MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1V471MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHV1V471MPD1TD.pdf2.UHV1V471MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHV1V471MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292037 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHV1V471MPD1TD.pdf2.UHV1V471MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UHV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 907.5mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.815A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-17635-3
UHV1V471MPD1TD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 30 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 470µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHV1V680MED
UHV1V680MED
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 68UF 20% 35V RADIAL
Κατεβάστε: UHV1V680MED.pdf
RFQ
UHV1V471MPD
UHV1V471MPD