UHV1E271MPD1TD
NichiconNichicon
UHV1E271MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHV1E271MPD1TD.pdf2.UHV1E271MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHV1E271MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 486420 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHV1E271MPD1TD.pdf2.UHV1E271MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UHV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 450mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 900mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 59 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 270µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 270µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHV1E332MHD1TN
UHV1E332MHD1TN
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 88436 pcs
Κατεβάστε: UHV1E332MHD1TN.pdf
RFQ
UHV1E271MPD1TA
UHV1E271MPD1TA
Κατεβάστε: UHV1E271MPD1TA.pdf
RFQ
UHV1E271MPD
UHV1E271MPD