UHV1A272MHD1TO
NichiconNichicon
UHV1A272MHD1TO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHV1A272MHD1TO.pdf2.UHV1A272MHD1TO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHV1A272MHD1TO Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152636 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHV1A272MHD1TO.pdf2.UHV1A272MHD1TO.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UHV Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.475A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 16 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2700µF