UHV1A152MPD6TD
NichiconNichicon
UHV1A152MPD6TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHV1A152MPD6TD.pdf2.UHV1A152MPD6TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHV1A152MPD6TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 295380 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHV1A152MPD6TD.pdf2.UHV1A152MPD6TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UHV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 930mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.55A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 31 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1500µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHV1A152MPD
UHV1A152MPD
Κατασκευαστές: Nichicon
Σε απόθεμα: 243703 pcs
Κατεβάστε: UHV1A152MPD.pdf
RFQ
UHV1A152MPD6TA
UHV1A152MPD6TA
Κατεβάστε: UHV1A152MPD6TA.pdf
RFQ
UHV1A221MED1TA
UHV1A221MED1TA
Περιγραφή: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Κατεβάστε: UHV1A221MED1TA.pdf
UHV1A152MPD6
UHV1A152MPD6