UHE1H182MHD6
NichiconNichicon
UHE1H182MHD6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHE1H182MHD6.pdf2.UHE1H182MHD6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UHE1H182MHD6
Αριθμός εξαρτήματος UHE1H182MHD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87254 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHE1H182MHD6.pdf2.UHE1H182MHD6.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UHE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.908A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.635A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-1628
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 21 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.240" (31.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1800µF