UHE1H122MHD6
NichiconNichicon
UHE1H122MHD6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHE1H122MHD6.pdf2.UHE1H122MHD6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UHE1H122MHD6
Αριθμός εξαρτήματος UHE1H122MHD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105371 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHE1H122MHD6.pdf2.UHE1H122MHD6.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UHE Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.192A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.74A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-1625
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 26 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1200µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHE1H102MHT6
UHE1H102MHT6
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Κατεβάστε: UHE1H102MHT6.pdf
RFQ
UHE1H121MPD1TD
UHE1H121MPD1TD
Περιγραφή: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Κατεβάστε: UHE1H121MPD1TD.pdf
RFQ
UHE1H122MHD6TN
UHE1H122MHD6TN