UHD1H220MDD1TD
NichiconNichicon
UHD1H220MDD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UHD1H220MDD1TD.pdf2.UHD1H220MDD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHD1H220MDD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 580010 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHD1H220MDD1TD.pdf2.UHD1H220MDD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UHD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 130.9mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 238mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 340 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHD1H181MPD1TD
UHD1H181MPD1TD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Σε απόθεμα: 292495 pcs
Κατεβάστε: UHD1H181MPD1TD.pdf
RFQ
UHD1H220MDD
UHD1H220MDD