UFG1C330MDM1TD
NichiconNichicon
UFG1C330MDM1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UFG1C330MDM1TD.pdf2.UFG1C330MDM1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UFG1C330MDM1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 723873 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UFG1C330MDM1TD.pdf2.UFG1C330MDM1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UFG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 57mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 114mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-10941-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές Audio
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UFG1C470MEM1TD
UFG1C470MEM1TD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Σε απόθεμα: 449224 pcs
Κατεβάστε: UFG1C470MEM1TD.pdf
RFQ
UFG1C330MDM
UFG1C330MDM