UEP1E102MHD1TN
NichiconNichicon
UEP1E102MHD1TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UEP1E102MHD1TN.pdf2.UEP1E102MHD1TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UEP1E102MHD1TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66663 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UEP1E102MHD1TN.pdf2.UEP1E102MHD1TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UEP Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 670mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 770.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Bi-Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 1000µF