UCZ1V222MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCZ1V222MNQ1ZD.pdf2.UCZ1V222MNQ1ZD.pdf3.UCZ1V222MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCZ1V222MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UCZ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.75A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 32 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 32 mOhm @ 100kHz 4000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose