UCY2H270MHD6
NichiconNichicon
UCY2H270MHD6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 27UF 20% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UCY2H270MHD6.pdf2.UCY2H270MHD6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UCY2H270MHD6
Αριθμός εξαρτήματος UCY2H270MHD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 27UF 20% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99437 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UCY2H270MHD6.pdf2.UCY2H270MHD6.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UCY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 310mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 620mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-6815
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 27µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 27µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UCY2H220MHD3
UCY2H220MHD3
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 22UF 20% 500V RADIAL
Κατεβάστε: UCY2H220MHD3.pdf
RFQ
UCY2H220MHD6TN
UCY2H220MHD6TN
Κατεβάστε: UCY2H220MHD6TN.pdf
RFQ
UCY2H270MHD
UCY2H270MHD
Κατεβάστε: UCY2H270MHD.pdf
UCY2H390MHD
UCY2H390MHD
Περιγραφή: CAP ALUM 39UF 20% 500V RADIAL
Κατεβάστε: UCY2H390MHD.pdf
UCY2H270MHD6TN
UCY2H270MHD6TN