UCY2G680MHD3TN
NichiconNichicon
UCY2G680MHD3TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UCY2G680MHD3TN.pdf2.UCY2G680MHD3TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCY2G680MHD3TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83505 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UCY2G680MHD3TN.pdf2.UCY2G680MHD3TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UCY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 735mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.47A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-4831-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 68µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UCY2G820MHD
UCY2G820MHD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Κατεβάστε: UCY2G820MHD.pdf
RFQ
UCY2G560MHD3TN
UCY2G560MHD3TN
Περιγραφή: CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Κατεβάστε: UCY2G560MHD3TN.pdf
RFQ
UCY2G680MHD
UCY2G680MHD