UCY2E121MHD6TN
NichiconNichicon
UCY2E121MHD6TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UCY2E121MHD6TN.pdf2.UCY2E121MHD6TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCY2E121MHD6TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74153 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UCY2E121MHD6TN.pdf2.UCY2E121MHD6TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UCY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 815mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.63A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-4815-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 120µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 120µF εφαρμογές General Purpose