UCX1V222MNS1MS
NichiconNichicon
UCX1V222MNS1MS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCX1V222MNS1MS.pdf2.UCX1V222MNS1MS.pdf3.UCX1V222MNS1MS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCX1V222MNS1MS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UCX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.1A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.2A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-13621-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 135°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 35 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 35 mOhm 2000 Hrs @ 135°C
χωρητικότητα 2200µF εφαρμογές General Purpose