UCX1V152MNQ1ZD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCX1V152MNQ1ZD.pdf2.UCX1V152MNQ1ZD.pdf3.UCX1V152MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCX1V152MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1500UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UCX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 700mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.4A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 135°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 135°C
χωρητικότητα 1500µF εφαρμογές General Purpose