UCX1V102MNS1MS
NichiconNichicon
UCX1V102MNS1MS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCX1V102MNS1MS.pdf2.UCX1V102MNS1MS.pdf3.UCX1V102MNS1MS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCX1V102MNS1MS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UCX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 600mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.2A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-13606-2
UCX1V102MNS1GS
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 135°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 50 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 135°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές General Purpose