UCM1E821MNL1GS
NichiconNichicon
UCM1E821MNL1GS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 820UF 20% 25V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCM1E821MNL1GS.pdf2.UCM1E821MNL1GS.pdf3.UCM1E821MNL1GS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCM1E821MNL1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 25V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UCM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 595mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.19A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-14532-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 28 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 60 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF