UCD1H391MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UCD1H391MNQ1ZD.pdf2.UCD1H391MNQ1ZD.pdf3.UCD1H391MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
280 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCD1H391MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 390UF 20% 50V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UCD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 450mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 900mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 390µF εφαρμογές General Purpose