UCA2C101MHD6TN
NichiconNichicon
UCA2C101MHD6TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UCA2C101MHD6TN.pdf2.UCA2C101MHD6TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UCA2C101MHD6TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60908 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UCA2C101MHD6TN.pdf2.UCA2C101MHD6TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 160V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UCA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 590mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.18A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-4758-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 31 Weeks
Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UCA2C151MHD6TN
UCA2C151MHD6TN
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Σε απόθεμα: 95735 pcs
Κατεβάστε: UCA2C151MHD6TN.pdf
RFQ
UCA2C101MHD
UCA2C101MHD