UBY2A361MHL6TN
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 360UF 20% 100V T/H
Φύλλα δεδομένων: UBY2A361MHL6TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UBY2A361MHL6TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 360UF 20% 100V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 63543 pcs Φύλλο δεδομένων UBY2A361MHL6TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UBY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.175A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.35A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-17783-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 135°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 48 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 360µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
χωρητικότητα 360µF εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UBY2A301MHL
UBY2A301MHL
Περιγραφή: 100V 300UF 20% HIGH TEMP LEADED
Κατεβάστε: UBY2A301MHL.pdf
RFQ
UBY2A361MHL
UBY2A361MHL
Περιγραφή: 100V 360UF 20% HIGH TEMP LEADED
Κατεβάστε: UBY2A361MHL.pdf
RFQ
UBY2A271MHL1TN
UBY2A271MHL1TN
Περιγραφή: CAP ALUM 270UF 20% 100V T/H
Κατεβάστε: UBY2A271MHL1TN.pdf
UBY2A271MHL
UBY2A271MHL
Περιγραφή: 100V 270UF 20% HIGH TEMP LEADED
Κατεβάστε: UBY2A271MHL.pdf
UBY2A361MHL6
UBY2A361MHL6