UBY1V392MHL6TN
NichiconNichicon
UBY1V392MHL6TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UBY1V392MHL6TN.pdf2.UBY1V392MHL6TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UBY1V392MHL6TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3900UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45360 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UBY1V392MHL6TN.pdf2.UBY1V392MHL6TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UBY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.375A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-14661-2
493-14661-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 135°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 25 mOhm @ 100kHz Λεπτομερής περιγραφή 3900µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 25 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
χωρητικότητα 3900µF εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UBY1V392MHL
UBY1V392MHL
Κατασκευαστές: Nichicon
Κατεβάστε: UBY1V392MHL.pdf
RFQ
UBY1V752MHL
UBY1V752MHL
Περιγραφή: CAP ALUM 7500UF 20% 35V RADIAL
Κατεβάστε: UBY1V752MHL.pdf
RFQ
UBY1V622MHL
UBY1V622MHL
Περιγραφή: CAP ALUM 6200UF 20% 35V RADIAL
Κατεβάστε: UBY1V622MHL.pdf
UBY1V392MHL6
UBY1V392MHL6
Περιγραφή: CAP ALUM 3900UF 20% 35V THRUHOLE