UBX1K221MHL1TN
NichiconNichicon
UBX1K221MHL1TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UBX1K221MHL1TN.pdf2.UBX1K221MHL1TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UBX1K221MHL1TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 34761 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UBX1K221MHL1TN.pdf2.UBX1K221MHL1TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UBX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 625mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.25A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-13212-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 220µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C
χωρητικότητα 220µF εφαρμογές Automotive