TVX2A330MAD
NichiconNichicon
TVX2A330MAD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TVX2A330MAD.pdf2.TVX2A330MAD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TVX2A330MAD
Αριθμός εξαρτήματος TVX2A330MAD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166363 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TVX2A330MAD.pdf2.TVX2A330MAD.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia x 0.669" L (8.00mm x 17.00mm)
Σειρά TVX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 150mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 300mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Αλλα ονόματα 493-14831
TVX2A330MAD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose