TVX1H2R2MAD1LV
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2.2UF 20% 50V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.TVX1H2R2MAD1LV.pdf2.TVX1H2R2MAD1LV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
3200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TVX1H2R2MAD1LV Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 50V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 293804 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TVX1H2R2MAD1LV.pdf2.TVX1H2R2MAD1LV.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Σειρά TVX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 23mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 46mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Αλλα ονόματα 493-16239-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TVX1H2R2MAD
TVX1H2R2MAD