RR50J391MDN1KX
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RR50J391MDN1KX.pdf2.RR50J391MDN1KX.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RR50J391MDN1KX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 390UF 20% 6.3V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 243206 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RR50J391MDN1KX.pdf2.RR50J391MDN1KX.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RR5
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 663mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 6.63A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 390µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 390µF