RNU1A821MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNU1A821MDN1.pdf2.RNU1A821MDN1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
700 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RNU1A821MDN1
Αριθμός εξαρτήματος RNU1A821MDN1 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 10V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 176025 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNU1A821MDN1.pdf2.RNU1A821MDN1.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 580mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.8A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF