RNU0J821MDN1
NichiconNichicon
RNU0J821MDN1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNU0J821MDN1.pdf2.RNU0J821MDN1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RNU0J821MDN1
Αριθμός εξαρτήματος RNU0J821MDN1 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 274692 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNU0J821MDN1.pdf2.RNU0J821MDN1.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 570mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.7A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-16589
RNU0J821MDN1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 820µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RNU1A122MDN1
RNU1A122MDN1
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 1200UF 20% 10V T/H
Κατεβάστε: RNU1A122MDN1.pdf
RFQ
RNU0J821MDN1PX
RNU0J821MDN1PX