RNU0G821MDN1KX
NichiconNichicon
RNU0G821MDN1KX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNU0G821MDN1KX.pdf2.RNU0G821MDN1KX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNU0G821MDN1KX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 820UF 20% 4V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 362678 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNU0G821MDN1KX.pdf2.RNU0G821MDN1KX.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά FPCAP, RNU
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 570mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.7A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-14250-3
RNU0G821MDN1KX-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 820µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 820µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RNU0G821MDN1PX
RNU0G821MDN1PX
Κατασκευαστές: Nichicon
Κατεβάστε: RNU0G821MDN1PX.pdf
RFQ
RNU0G222MDN1
RNU0G222MDN1
Περιγραφή: CAP ALUM POLY 2200UF 20% 4V T/H
Κατεβάστε: RNU0G222MDN1.pdf
RFQ
RNU0G821MDN1
RNU0G821MDN1