RNS1C470MDS1JX
NichiconNichicon
RNS1C470MDS1JX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNS1C470MDS1JX.pdf2.RNS1C470MDS1JX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RNS1C470MDS1JX Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 378306 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNS1C470MDS1JX.pdf2.RNS1C470MDS1JX.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά FPCAP, RNS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 240mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.4A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 42 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 42 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 47µF