RNS0J681MDN1
NichiconNichicon
RNS0J681MDN1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.RNS0J681MDN1.pdf2.RNS0J681MDN1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RNS0J681MDN1
Αριθμός εξαρτήματος RNS0J681MDN1 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 146957 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RNS0J681MDN1.pdf2.RNS0J681MDN1.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά FPCAP, RNS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 550mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.5A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 10 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 680µF