RFS1A100MCN1GB
NichiconNichicon
RFS1A100MCN1GB Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.RFS1A100MCN1GB.pdf2.RFS1A100MCN1GB.pdf3.RFS1A100MCN1GB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RFS1A100MCN1GB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 10UF 20% 10V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm) Σειρά FPCAP, RFS
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 70mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 700mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 493-3682-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.20mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 220 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 10µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 220 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 10µF εφαρμογές General Purpose