QXP2K224KRPT
NichiconNichicon
QXP2K224KRPT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXP2K224KRPT.pdf2.QXP2K224KRPT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του QXP2K224KRPT
Αριθμός εξαρτήματος QXP2K224KRPT Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.22UF 10% 800VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78908 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QXP2K224KRPT.pdf2.QXP2K224KRPT.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 800V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.453" W (26.50mm x 11.50mm) Σειρά QXP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 493-3673
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.839" (21.30mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF Film Capacitor 250V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές High Frequency, Switching