QXP2J153KRP7FL
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXP2J153KRP7FL.pdf2.QXP2J153KRP7FL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXP2J153KRP7FL Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.015UF 10% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145584 pcs Φύλλο δεδομένων 1.QXP2J153KRP7FL.pdf2.QXP2J153KRP7FL.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" L x 0.240" W (16.00mm x 6.10mm) Σειρά QXP
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.634" (16.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές High Frequency, Switching