QXK2J333KTP7ZHFL
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2J333KTP7ZHFL.pdf2.QXK2J333KTP7ZHFL.pdf3.QXK2J333KTP7ZHFL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2J333KTP7ZHFL Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 10% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.280" W (15.50mm x 7.10mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.681" (17.30mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές General Purpose