QXK2J103JTP7ZHFL
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2J103JTP7ZHFL.pdf2.QXK2J103JTP7ZHFL.pdf3.QXK2J103JTP7ZHFL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2J103JTP7ZHFL Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 630V Τάση Αξιολόγηση - AC 250V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.189" W (15.50mm x 4.80mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.567" (14.40mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 10000pF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
QXK2J103KTPTZH
QXK2J103KTPTZH
Περιγραφή: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Σε απόθεμα: 196209 pcs
Κατεβάστε: QXK2J103KTPTZH.pdf
RFQ
QXK2J103JTP
QXK2J103JTP