QXK2G473KTP7ZHFL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2G473KTP7ZHFL.pdf2.QXK2G473KTP7ZHFL.pdf3.QXK2G473KTP7ZHFL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2G473KTP7ZHFL Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±10% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.594" (15.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
QXK2G473KTP
QXK2G473KTP