QXK2G333JTP7ZHFJ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2G333JTP7ZHFJ.pdf2.QXK2G333JTP7ZHFJ.pdf3.QXK2G333JTP7ZHFJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2G333JTP7ZHFJ Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.220" W (13.50mm x 5.60mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.598" (15.20mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.033µF εφαρμογές General Purpose