QXK2G104JTP7ZHFL
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2G104JTP7ZHFL.pdf2.QXK2G104JTP7ZHFL.pdf3.QXK2G104JTP7ZHFL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2G104JTP7ZHFL Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 400V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.287" W (15.50mm x 7.30mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.665" (16.90mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose