QXK2E154JTP7ZHFL
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 1.QXK2E154JTP7ZHFL.pdf2.QXK2E154JTP7ZHFL.pdf3.QXK2E154JTP7ZHFL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QXK2E154JTP7ZHFL Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση Αξιολόγηση - DC 250V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.610" L x 0.217" W (15.50mm x 5.50mm) Σειρά QXK-ZH
Ακροαματικότητα - Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.594" (15.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF Film Capacitor 125V 250V Polyester, Metallized Radial
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose