PLF0E681MCO6TD
NichiconNichicon
PLF0E681MCO6TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H
Φύλλα δεδομένων: 1.PLF0E681MCO6TD.pdf2.PLF0E681MCO6TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLF0E681MCO6TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM POLY 680UF 20% 2.5V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 118404 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PLF0E681MCO6TD.pdf2.PLF0E681MCO6TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 2.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά PLF
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.8A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-14085-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 7 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 7 mOhm 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 680µF