LNY2W682MSEJBN
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.LNY2W682MSEJBN.pdf2.LNY2W682MSEJBN.pdf3.LNY2W682MSEJBN.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 803 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LNY2W682MSEJBN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm)
Σειρά LNY Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 19.5A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 27.3A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 6800µF εφαρμογές General Purpose