LNX2W123MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW
Φύλλα δεδομένων: 1.LNX2W123MSEJBB.pdf2.LNX2W123MSEJBB.pdf3.LNX2W123MSEJBB.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 420 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 420 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LNX2W123MSEJBB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 12000UF 20% 450V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Τάση - Ονομαστική 450V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm)
Σειρά LNX Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 26.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 37.66A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks Ισόβια @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 8.780" (223.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 12000µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 12000µF εφαρμογές General Purpose