LNR1J333MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Φύλλα δεδομένων: LNR1J333MSEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LNR1J333MSEB
Αριθμός εξαρτήματος LNR1J333MSEB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3320 pcs Φύλλο δεδομένων LNR1J333MSEB.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia (51.00mm)
Σειρά LNR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 8.8A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 10.12A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.866" (22.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 33000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 33000µF