LNR1H104MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW
Φύλλα δεδομένων: LNR1H104MSEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LNR1H104MSEB
Αριθμός εξαρτήματος LNR1H104MSEB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 100000UF 20% 50V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1715 pcs Φύλλο δεδομένων LNR1H104MSEB.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia (63.50mm)
Σειρά LNR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 14.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 16.33A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.126" (28.60mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 100000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 100000µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LNR1H104MSE
LNR1H104MSE