LNR1E224MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW
Φύλλα δεδομένων: LNR1E224MSEB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LNR1E224MSEB
Αριθμός εξαρτήματος LNR1E224MSEB Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220000UF 20% 25V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1997 pcs Φύλλο δεδομένων LNR1E224MSEB.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.500" Dia (63.50mm)
Σειρά LNR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 18.9A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 21.735A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.126" (28.60mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 4.843" (123.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 220000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 220000µF